NOCO GB20 štartovací kábel pre automobily 500 A
Kód: ESANC1ROZ0008Podrobný popis
NOCO GB20 štartovací kábel pre automobily 500 A| Dodávané káble | Micro-USB |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Farba | Čierna |
| Baterka | Áno |
| Vstavaný displej | Áno |
| Počet micro USB portov | 1 |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP65 |
| USB vstup | Áno |
| Vstavaný vzduchový kompresor | Nie |
| Kapacita batérie | 24 Wh |
| Výstupný prúd | 500 A |
| Vstavané rádio | Nie |
| Počet USB portov | 1 |
| Menovité hodnoty zapaľovacieho motora (max) | 4 L |
| Režimy svetla | Najvyšší, Nízke, Stredná, Režim SOS, Režim blikania |
| Výška | 196 mm |
| Hmotnosť | 1,11 kg |
| Hĺbka | 43,4 mm |
| Šírka | 80,3 mm |
| USB výstupný prúd | 2,1 A |
| Jednosmerné vstupné napätie | 12 V |
| Výstupné napätie USB | 5 V |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -20 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 50 °C |
| Upozornenia | Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion., Dispose of in accordance with local regulations for disposal of batteries and electronic equipment., Avoid contact with eyes and skin; if contact occurs, flush with plenty of water and seek medical advice. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Starting devices, starters |
|---|---|
| EAN: | 1210000615015 |
| Dodávané káble: | Micro-USB |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Baterka: | Áno |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Počet micro USB portov: | 1 |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP65 |
| USB vstup: | Áno |
| Vstavaný vzduchový kompresor: | Nie |
| Kapacita batérie: | 24 Wh |
| Výstupný prúd: | 500 A |
| Vstavané rádio: | Nie |
| Počet USB portov: | 1 |
| Menovité hodnoty zapaľovacieho motora (max): | 4 L |
| Režimy svetla: | Najvyšší, Nízke, Stredná, Režim SOS, Režim blikania |
| Výška: | 196 mm |
| Hmotnosť: | 1,11 kg |
| Hĺbka: | 43,4 mm |
| Šírka: | 80,3 mm |
| USB výstupný prúd: | 2,1 A |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 12 V |
| Výstupné napätie USB: | 5 V |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -20 - 50 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 50 °C |
| Upozornenia: | Do not expose to high temperatures or open flames, risk of explosion., Dispose of in accordance with local regulations for disposal of batteries and electronic equipment., Avoid contact with eyes and skin; if contact occurs, flush with plenty of water and seek medical advice. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
