HDR 8735 HEINRICH'S parný čistič
Kód: AGDHNCMPA0001Podrobný popis
HDR 8735 HEINRICH'S parný čistič| Čistenie povrchov | Kuchynské spotrebiče, Fúgy, Čalúnenie, Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Steny |
| Teplota (max) | 110 °C |
| Doba zahrievania | 0,5 min |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Parný tlak | 3 bar |
| Odmerka | Áno |
| Predlžovacia trubica | Áno |
| Lievik | Áno |
| Umývanie okien tryskami | Áno |
| Vrátane podlahovej hubice | Áno |
| Povrchová hubica | Áno |
| Výška | 260 mm |
| Hmotnosť | 2,28 kg |
| Hĺbka | 230 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Káblové pripojenie | Áno |
| Príkon | 1350 W |
| Farba | Biela, Modrá |
| Kapacita | 0,35 L |
| Model | Prenosný parný čistič |
| Upozornenia | Never aim the steam jet directly at people, animals or objects susceptible to damage by steam., When filling the tank with water, ensure that the appliance is switched off and cooled down., Use only in accordance with the operating instructions to avoid risk of burns. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steam cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4260707283465 |
| Čistenie povrchov: | Kuchynské spotrebiče, Fúgy, Čalúnenie, Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Steny |
| Teplota (max): | 110 °C |
| Doba zahrievania: | 0,5 min |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Parný tlak: | 3 bar |
| Odmerka: | Áno |
| Predlžovacia trubica: | Áno |
| Lievik: | Áno |
| Umývanie okien tryskami: | Áno |
| Vrátane podlahovej hubice: | Áno |
| Povrchová hubica: | Áno |
| Výška: | 260 mm |
| Hmotnosť: | 2,28 kg |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Káblové pripojenie: | Áno |
| Príkon: | 1350 W |
| Farba: | Biela, Modrá |
| Kapacita: | 0,35 L |
| Model: | Prenosný parný čistič |
| Upozornenia: | Never aim the steam jet directly at people, animals or objects susceptible to damage by steam., When filling the tank with water, ensure that the appliance is switched off and cooled down., Use only in accordance with the operating instructions to avoid risk of burns. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
