Parni čistilec BLOW PURE STEAM
Kód: AGDBLOMPA0001Podrobný popis
Parni čistilec BLOW PURE STEAM| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Čistenie povrchov | Kuchynské spotrebiče, Čalúnenie, Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Steny, Fúgy |
| Parný tlak | 3,2 bar |
| Teplota (max) | 130 °C |
| Povrchová hubica | Áno |
| Predlžovacia trubica | Áno |
| Vrátane podlahovej hubice | Áno |
| Lievik | Áno |
| Odmerka | Áno |
| Umývanie okien tryskami | Áno |
| Výška | 260 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Hmotnosť | 1,76 kg |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Príkon | 1050 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Káblové pripojenie | Áno |
| Kapacita | 0,35 L |
| Model | Prenosný parný čistič |
| Farba | Antracit |
| Upozornenia | When filling the tank with water, ensure that the appliance is switched off and cooled down., Never aim the steam jet directly at people, animals or objects susceptible to damage by steam., Use only in accordance with the operating instructions to avoid risk of burns. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steam cleaners |
|---|---|
| EAN: | 5900804151180 |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Čistenie povrchov: | Kuchynské spotrebiče, Čalúnenie, Sklo, Tvrdá podlaha, Dlaždice, Steny, Fúgy |
| Parný tlak: | 3,2 bar |
| Teplota (max): | 130 °C |
| Povrchová hubica: | Áno |
| Predlžovacia trubica: | Áno |
| Vrátane podlahovej hubice: | Áno |
| Lievik: | Áno |
| Odmerka: | Áno |
| Umývanie okien tryskami: | Áno |
| Výška: | 260 mm |
| Hĺbka: | 230 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Hmotnosť: | 1,76 kg |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Príkon: | 1050 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Káblové pripojenie: | Áno |
| Kapacita: | 0,35 L |
| Model: | Prenosný parný čistič |
| Farba: | Antracit |
| Upozornenia: | When filling the tank with water, ensure that the appliance is switched off and cooled down., Never aim the steam jet directly at people, animals or objects susceptible to damage by steam., Use only in accordance with the operating instructions to avoid risk of burns. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
