Parný čistič KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0
Kód: AGDKARMPA0012Podrobný popis
Parný čistič KARCHER SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.0| Parný tlak | 3,5 bar |
| Doba prípravy | 4 min |
| Nastaviteľná para | Áno |
| Čistenie povrchov | Sklo, Tvrdá podlaha |
| Bezpečnostný ventil | Áno |
| Utierka na čistenie z mikrovlákien | Áno |
| Typ trysky v balení | Ručná tryska |
| Čistiaca handrička | Áno |
| Odvápňovač | Áno |
| Polohovacie trysky | Áno |
| Kobercové klzáky | Áno |
| Typ priloženej kefy | Okrúhla čistiaca kefa |
| Podlahový nástavec | Áno |
| Šírka | 251 mm |
| Výška | 273 mm |
| Hmotnosť | 4,1 kg |
| Hĺbka | 380 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 5,8 kg |
| Príkon | 2000 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Dĺžka šnúry | 4 m |
| Model | Valcovitý parný čistič |
| Maximálna dĺžka rúrky | 100 cm |
| Kapacita kotla | 500 ml |
| Kapacita | 0,8 L |
| Minimálna dĺžka rúrky | 50 cm |
| Dĺžka hadice | 2,2 m |
| Odkladací priestor na kábel | Áno |
| Detský zámok | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Odstraňovanie vodného kameňa a čistenie | Áno |
| Kedykoľvek doplniteľné | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž | Áno |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie | Áno |
| Úložný priestor príslušenstva | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steam cleaners |
|---|---|
| EAN: | 4066529063038 |
| Parný tlak: | 3,5 bar |
| Doba prípravy: | 4 min |
| Nastaviteľná para: | Áno |
| Čistenie povrchov: | Sklo, Tvrdá podlaha |
| Bezpečnostný ventil: | Áno |
| Utierka na čistenie z mikrovlákien: | Áno |
| Typ trysky v balení: | Ručná tryska |
| Čistiaca handrička: | Áno |
| Odvápňovač: | Áno |
| Polohovacie trysky: | Áno |
| Kobercové klzáky: | Áno |
| Typ priloženej kefy: | Okrúhla čistiaca kefa |
| Podlahový nástavec: | Áno |
| Šírka: | 251 mm |
| Výška: | 273 mm |
| Hmotnosť: | 4,1 kg |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 5,8 kg |
| Príkon: | 2000 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Dĺžka šnúry: | 4 m |
| Model: | Valcovitý parný čistič |
| Maximálna dĺžka rúrky: | 100 cm |
| Kapacita kotla: | 500 ml |
| Kapacita: | 0,8 L |
| Minimálna dĺžka rúrky: | 50 cm |
| Dĺžka hadice: | 2,2 m |
| Odkladací priestor na kábel: | Áno |
| Detský zámok: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Odstraňovanie vodného kameňa a čistenie: | Áno |
| Kedykoľvek doplniteľné: | Áno |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Áno |
| Pomoc pre odloženie/uskladnenie: | Áno |
| Úložný priestor príslušenstva: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
