Kärcher FC 8 Smart Signature Line Elektrická metla Batérie Mokrý Bezvreckové Strieborná, Biela, Žltá 2,85 Ah
Kód: AGDKARMOP0010Podrobný popis
Kärcher FC 8 Smart Signature Line Elektrická metla Batérie Mokrý Bezvreckové Strieborná, Biela, Žltá 2,85 Ah| Pracovná šírka (štandardná kefa) | 30 cm |
| Typ displeja | LCD |
| Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie | 230 m² |
| Typ čistenia | Mokrý |
| Čistenie povrchov | Kachlička, Tvrdá podlaha |
| Úroveň hluku | 59 dB |
| Vstavaný displej | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie | Áno |
| Nabíjačka batérie v balení | Áno |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou | Čistiaca kefa, Rotačná kefa |
| Parkovacia stanica | Áno |
| Výška | 1210 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Hmotnosť | 4,3 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Doba chodu | 60 min |
| Kapacita batérie | 2,85 Ah |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Vstupné striedavé napätie | 100-240 V |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | Áno |
| Doba nabíjania | 4 h |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ produktu | Elektrická metla |
| Počet nádrží na vodu | 2 |
| Objem nádrže na čistú vodu | 0,4 L |
| Farba | Biela, Strieborná, Žltá |
| Typ nádoby na prach | Bezvreckové |
| Hĺbka balenia | 506 mm |
| Šírka balenia | 799 mm |
| Výška balenia | 334 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 8,74 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steam mops |
|---|---|
| EAN: | 4066529000033 |
| Pracovná šírka (štandardná kefa): | 30 cm |
| Typ displeja: | LCD |
| Oblasť vyčistenia na jedno nabitie batérie: | 230 m² |
| Typ čistenia: | Mokrý |
| Čistenie povrchov: | Kachlička, Tvrdá podlaha |
| Úroveň hluku: | 59 dB |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie: | Áno |
| Nabíjačka batérie v balení: | Áno |
| Kefky pre vysávač sú súčasťou: | Čistiaca kefa, Rotačná kefa |
| Parkovacia stanica: | Áno |
| Výška: | 1210 mm |
| Šírka: | 230 mm |
| Hĺbka: | 310 mm |
| Hmotnosť: | 4,3 kg |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
| Doba chodu: | 60 min |
| Kapacita batérie: | 2,85 Ah |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Vstupné striedavé napätie: | 100-240 V |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie: | Áno |
| Doba nabíjania: | 4 h |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Typ produktu: | Elektrická metla |
| Počet nádrží na vodu: | 2 |
| Objem nádrže na čistú vodu: | 0,4 L |
| Farba: | Biela, Strieborná, Žltá |
| Typ nádoby na prach: | Bezvreckové |
| Hĺbka balenia: | 506 mm |
| Šírka balenia: | 799 mm |
| Výška balenia: | 334 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 8,74 kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
