Parný tlakový hrniec Clatronic DG 3547 s 3 košmi čierny, nehrdzavejúca oceľ 800 W
Kód: AGDCLAPAR0002Podrobný popis
Parný tlakový hrniec Clatronic DG 3547 s 3 košmi čierny, nehrdzavejúca oceľ 800 W| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Príkon | 800 W |
| Počet košov | 3 košík/košíky |
| Farba | Nerezová oceľ, Čierna |
| Typ časovača | Digitálny |
| Jednoduché čistenie | Áno |
| Integrovaný časovač | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steamers |
|---|---|
| EAN: | 4006160830446 |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Príkon: | 800 W |
| Počet košov: | 3 košík/košíky |
| Farba: | Nerezová oceľ, Čierna |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Jednoduché čistenie: | Áno |
| Integrovaný časovač: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
