Krok, schodík do vane ACTIONMED Premium
Kód: LITAIVSDW0001Podrobný popis
Krok, schodík do vane ACTIONMED Premium| Farba | Strieborná, Biela |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Nastavenie výšky | Áno, 21-26 cm |
| Protiskluzový povrch | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 120 kg |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Dĺžka schodu | 41,5 cm |
| Šírka schodu | 22,5 cm |
| Upozornenia | Ensure the product is stably positioned before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steps to the bathtub |
|---|---|
| EAN: | 5901443003076 |
| Farba: | Strieborná, Biela |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Nastavenie výšky: | Áno, 21-26 cm |
| Protiskluzový povrch: | Áno |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 120 kg |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Dĺžka schodu: | 41,5 cm |
| Šírka schodu: | 22,5 cm |
| Upozornenia: | Ensure the product is stably positioned before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
