Schodík so zábradlím - krok kúpeľa ACTIONMED
Kód: LITAIVSDW0003Podrobný popis
Schodík so zábradlím - krok kúpeľa ACTIONMED| Farba | Čierna, Chróm |
| Protišmykové | Áno |
| Vešiak na palice | Áno |
| Výška | 87 cm |
| Rozstup nôh | 44 x 35 cm |
| Šírka rukoväte | 20 cm |
| Hmotnosť | 3,5 kg |
| Výška kroku | 22,5 cm |
| Upozornenia | Ensure the product is stably positioned before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steps to the bathtub |
|---|---|
| EAN: | 5901443003090 |
| Farba: | Čierna, Chróm |
| Protišmykové: | Áno |
| Vešiak na palice: | Áno |
| Výška: | 87 cm |
| Rozstup nôh: | 44 x 35 cm |
| Šírka rukoväte: | 20 cm |
| Hmotnosť: | 3,5 kg |
| Výška kroku: | 22,5 cm |
| Upozornenia: | Ensure the product is stably positioned before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
