Stupienok do vane ACTIONMED Premium Plus
Kód: LITAIVSDW0002Podrobný popis
Stupienok do vane ACTIONMED Premium Plus| Farba | Chróm, Čierna |
| Maximálna hmotnosť užívateľa | 120 kg |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Protiskluzový povrch | Áno |
| Rozstup nôh | 44 x 35 cm |
| Hĺbka | 29 cm |
| Šírka | 36,5 cm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Ensure the product is stably positioned before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Steps to the bathtub |
|---|---|
| EAN: | 5901443003083 |
| Farba: | Chróm, Čierna |
| Maximálna hmotnosť užívateľa: | 120 kg |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Protiskluzový povrch: | Áno |
| Rozstup nôh: | 44 x 35 cm |
| Hĺbka: | 29 cm |
| Šírka: | 36,5 cm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Ensure the product is stably positioned before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
