CESTOVNÁ TAŠKA OGIO RIG 9800 BLACK P/N: 121001_03
Kód: BAGOGIWTO0001Podrobný popis
CESTOVNÁ TAŠKA OGIO RIG 9800 BLACK P/N: 121001_03| Vybavenie tašky | Teleskopická rukoväť, Sťahovacie popruhy na stlačenie tašky, Držadlá na vodorovné prenášanie batožiny, Panely iFoam vyrobené z peny po celom povrchu tašky pre dodatočnú ochranu, Široký otvor pre ľahký prístup do veľkého hlavného priestoru a ďalších vreciek, Systém SLED - mimoriadne pevná zadná časť a dno a silné terénne kolieska |
| Farba | Čierna |
| Kapacita | 123 l |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón) | 42 cm |
| Hĺbka | 39 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón) | 86 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Suitcases, bags |
|---|---|
| EAN: | 031652173323 |
| Vybavenie tašky: | Teleskopická rukoväť, Sťahovacie popruhy na stlačenie tašky, Držadlá na vodorovné prenášanie batožiny, Panely iFoam vyrobené z peny po celom povrchu tašky pre dodatočnú ochranu, Široký otvor pre ľahký prístup do veľkého hlavného priestoru a ďalších vreciek, Systém SLED - mimoriadne pevná zadná časť a dno a silné terénne kolieska |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 123 l |
| Šírka (cm) (vonkajší kartón): | 42 cm |
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška (cm) (vonkajší kartón): | 86 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
