APTUS Multidog extra - vitamíny a minerály pre psa – 100 tabliet
Kód: VETAPTSPP0001Podrobný popis
APTUS Multidog extra - vitamíny a minerály pre psa – 100 tabliet| Typ balenia | Plastový obal |
| Bez gluténu | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Udržiavanie vitality, Vitalita, Zotavenie, Obdobie rekonvalescencie |
| Hmotnosť | 200 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Rekonvalescencia, Bez obilnín |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
| Obsah tuku | 1,3% |
| Proteíny | 30,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 6432100050458 |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Bez gluténu: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Udržiavanie vitality, Vitalita, Zotavenie, Obdobie rekonvalescencie |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku, Rekonvalescencia, Bez obilnín |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
| Obsah tuku: | 1,3% |
| Proteíny: | 30,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
