EUROWET Lespewet - doplnky výživy pre psov - 30 tabliet
Kód: DLPEWESPL0007Podrobný popis
EUROWET Lespewet - doplnky výživy pre psov - 30 tabliet| Špecifické potreby zvieraťa | Kontrola funkcie močových ciest, Ochrana močového systému |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Chorý močový trakt, Bez obilnín |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Nie |
| Forma | Tabletka |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 1,1% |
| Obsah tuku | 4,8% |
| Proteíny | 15% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785440395 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Kontrola funkcie močových ciest, Ochrana močového systému |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Chorý močový trakt, Bez obilnín |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Nie |
| Forma: | Tabletka |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 1,1% |
| Obsah tuku: | 4,8% |
| Proteíny: | 15% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
