EUROWET Uromil - doplnky výživy pre psov - 30 tabliet
Kód: DLPEWESPL0001Podrobný popis
EUROWET Uromil - doplnky výživy pre psov - 30 tabliet| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Bez cukru | Nie |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana tráviaceho traktu, Správne trávenie, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Prášok |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | balíček |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsah tuku | 0,3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785442825 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku |
| Bez cukru: | Nie |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana tráviaceho traktu, Správne trávenie, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Prášok |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | balíček |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 0,3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
