EUROWET Wita-Vet Complex 3,2g - doplnky výživy pre psov - 30 tabliet
Kód: DLPEWESPL0009Podrobný popis
EUROWET Wita-Vet Complex 3,2g - doplnky výživy pre psov - 30 tabliet| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Hmotnosť | 100 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Rekonvalescencia, Tehotenstvo a dojčenie, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Bez obilnín |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vitalita, Zotavenie, Obdobie rekonvalescencie, Udržiavanie vitality, Obdobie rastu, gravidity a laktácie |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Forma | Tabletka |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785442009 |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Rekonvalescencia, Tehotenstvo a dojčenie, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Bez obilnín |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vitalita, Zotavenie, Obdobie rekonvalescencie, Udržiavanie vitality, Obdobie rastu, gravidity a laktácie |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Forma: | Tabletka |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
