EUROWET Wita-Vet Complex - doplnky výživy pre psov - 400 tabliet
Kód: DLPEWESPL0003Podrobný popis
EUROWET Wita-Vet Complex - doplnky výživy pre psov - 400 tabliet| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Rekonvalescencia, Tehotenstvo a dojčenie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Tabletka |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rekonvalescencie, Vitalita, Zotavenie, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Udržiavanie vitality |
| Hmotnosť | 300 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785440821 |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Zvýšená aktivita, Rekonvalescencia, Tehotenstvo a dojčenie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Tabletka |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rekonvalescencie, Vitalita, Zotavenie, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Udržiavanie vitality |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
