GAME DOG Calcium+D3 V2 - doplnky výživy pre psov - 60 tabliet
Kód: DLPGDOSPL0016Podrobný popis
GAME DOG Calcium+D3 V2 - doplnky výživy pre psov - 60 tabliet| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Štruktúra kostí |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Ďalšie funkcie | Podpora imunity |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny | 67% |
| Obsah tuku | 0,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730806428 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita, Silné a zdravé kosti, Štruktúra kostí |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Ďalšie funkcie: | Podpora imunity |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Proteíny: | 67% |
| Obsah tuku: | 0,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
