GAME DOG Omega-3 - doplnky výživy pre psov - 60 tabliet
Kód: DLPGDOSPL0013Podrobný popis
GAME DOG Omega-3 - doplnky výživy pre psov - 60 tabliet| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana pred ochorením srdca, Srdce, Zlepšenie zdravia kože, Nedostatočný výkon obličiek, Koža a srsť, Ochrana kĺbov |
| Hmotnosť | 200 g |
| Forma | Tabletka |
| Ďalšie funkcie | Zlyhanie obličiek, Zlyhanie srdca, Vlasy a pokožka, Podpora kĺbov |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 99% |
| Proteíny | 0 % |
| Hrubý popol | 0 % |
| Hrubá vláknina | 0 % |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730806077 |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana pred ochorením srdca, Srdce, Zlepšenie zdravia kože, Nedostatočný výkon obličiek, Koža a srsť, Ochrana kĺbov |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Forma: | Tabletka |
| Ďalšie funkcie: | Zlyhanie obličiek, Zlyhanie srdca, Vlasy a pokožka, Podpora kĺbov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 99% |
| Proteíny: | 0 % |
| Hrubý popol: | 0 % |
| Hrubá vláknina: | 0 % |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
