GAME DOG Omega Forte - doplnky výživy pre psov - 120 tabliet
Kód: DLPGDOSPL0014Podrobný popis
GAME DOG Omega Forte - doplnky výživy pre psov - 120 tabliet| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Podpora kĺbov, Zlyhanie obličiek, Zlyhanie srdca |
| Kategória | Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 300 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Koža a srsť, Zlepšenie zdravia kože, Nedostatočný výkon obličiek, Srdce, Ochrana pred ochorením srdca |
| Bez gluténu | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 99% |
| Proteíny | 0 % |
| Hrubá vláknina | 0 % |
| Hrubý popol | 0 % |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730806183 |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Podpora kĺbov, Zlyhanie obličiek, Zlyhanie srdca |
| Kategória: | Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 300 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Koža a srsť, Zlepšenie zdravia kože, Nedostatočný výkon obličiek, Srdce, Ochrana pred ochorením srdca |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 99% |
| Proteíny: | 0 % |
| Hrubá vláknina: | 0 % |
| Hrubý popol: | 0 % |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
