GELOREN Small dog Joints - vitamíny pre psa - 180g
Kód: VETCPTSPP0001Podrobný popis
GELOREN Small dog Joints - vitamíny pre psa - 180g| Hmotnosť | 180 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Bez lepku |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Vývoj kĺbov |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Psie plemeno | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes, skin or clothing., In case of skin contamination, rinse immediately with plenty of water., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny | 56,4% |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Obsah vlhkosti | 45% |
| Hrubý popol | 3% |
| Obsah tuku | 0,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 8595163716032 |
| Hmotnosť: | 180 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Bez lepku |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Vývoj kĺbov |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Psie plemeno: | Všetky plemená miniatúrnych psov, Všetky plemená malých psov |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes, skin or clothing., In case of skin contamination, rinse immediately with plenty of water., Keep out of the reach of children. |
| Proteíny: | 56,4% |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Obsah vlhkosti: | 45% |
| Hrubý popol: | 3% |
| Obsah tuku: | 0,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
