HOLISTA Omega-3 Junior - doplnky výživy pre psov a mačky - 200ml
Kód: VETHSTSPP0003Podrobný popis
HOLISTA Omega-3 Junior - doplnky výživy pre psov a mačky - 200ml| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Obdobie rastu, Podpora kĺbov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora imunity |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Fľaša |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Tekuté |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Štruktúra kostí, Srdce, Ochrana pred ochorením srdca, Vývoj kĺbov, Zlepšenie funkcie mozgu, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Obdobie rastu, Vypadávanie vlasov, Koža a srsť |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904870034811 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Obdobie rastu, Podpora kĺbov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Bez lepku, Podpora imunity |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Tekuté |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Štruktúra kostí, Srdce, Ochrana pred ochorením srdca, Vývoj kĺbov, Zlepšenie funkcie mozgu, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Obdobie rastu, Vypadávanie vlasov, Koža a srsť |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
