HOLISTA Omega-3 Junior - doplnky výživy pre psov a mačky - 400ml
Kód: VETHSTSPP0004Podrobný popis
HOLISTA Omega-3 Junior - doplnky výživy pre psov a mačky - 400ml| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Obdobie rastu, Bez lepku, Podpora imunity, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Vypadávanie vlasov, Štruktúra kostí, Vývoj kĺbov, Koža a srsť, Srdce, Zlepšenie funkcie mozgu, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Ochrana pred ochorením srdca |
| Forma | Tekuté |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Fľaša |
| Hmotnosť | 400 g |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904870034828 |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Obdobie rastu, Bez lepku, Podpora imunity, Vlasy a pokožka, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Vypadávanie vlasov, Štruktúra kostí, Vývoj kĺbov, Koža a srsť, Srdce, Zlepšenie funkcie mozgu, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Ochrana pred ochorením srdca |
| Forma: | Tekuté |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Hmotnosť: | 400 g |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
