POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplnky výživy pre psov - 500ml
Kód: VETPKSSPP0003Podrobný popis
POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplnky výživy pre psov - 500ml| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Podpora kĺbov, Bez lepku, Obdobie rastu |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Fľaša |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti, Obdobie rastu |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť | 500 g |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Forma | Tekuté |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906874731895 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Podpora kĺbov, Bez lepku, Obdobie rastu |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti, Obdobie rastu |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Forma: | Tekuté |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
