POKUSA BreedingLine ChondroLine Junior - doplnky výživy pre psov - 350g
Kód: VETPKSSPP0004Podrobný popis
POKUSA BreedingLine ChondroLine Junior - doplnky výživy pre psov - 350g| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Prášok |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 350 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Obdobie rastu, Bez lepku, Podpora kĺbov |
| Kategória | Pre psa |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Obsah vlhkosti | 5% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904730919845 |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Ochrana kĺbov, Silné a zdravé kosti |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Obdobie rastu, Bez lepku, Podpora kĺbov |
| Kategória: | Pre psa |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Obsah vlhkosti: | 5% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
