POKUSA MultiVit Dog Complex - doplnky výživy pre psov - 120 ks
Kód: VETPKSSPP0006Podrobný popis
POKUSA MultiVit Dog Complex - doplnky výživy pre psov - 120 ks| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Tabletka |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Koža a srsť, Silná imunita |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Hmotnosť | 60 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Hrubá vláknina | 13,7% |
| Obsah tuku | 0,9% |
| Obsah vlhkosti | 4,1% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5906874731604 |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Tabletka |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Koža a srsť, Silná imunita |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Hrubá vláknina: | 13,7% |
| Obsah tuku: | 0,9% |
| Obsah vlhkosti: | 4,1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
