PURINA Pro Plan FortiFlora - doplnok pre psa - 30 x 1g
Kód: DLPPUISPL0003Podrobný popis
PURINA Pro Plan FortiFlora - doplnok pre psa - 30 x 1g| Vek domáceho zvieraťa | Junior, Dospelí, Senior |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok, Podpora pri zápalových ochoreniach čriev (IBD), Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Správne trávenie, Akútna hnačka, Prevencia gastritídy a kolitídy |
| Množstvo | 30 |
| Účinky na zdravie | Obnova črevnej mikroflóry, podpora imunitného systému |
| Séria | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Prášok |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 30x1g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Typ balenia | Lepenka |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Fáza života zvieraťa | Všetko |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 8445290041074 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior, Dospelí, Senior |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok, Podpora pri zápalových ochoreniach čriev (IBD), Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Správne trávenie, Akútna hnačka, Prevencia gastritídy a kolitídy |
| Množstvo: | 30 |
| Účinky na zdravie: | Obnova črevnej mikroflóry, podpora imunitného systému |
| Séria: | PURINA Pro Plan Veterinary Diets |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Podpora imunity, Precitlivenosť na potraviny |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 30x1g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Fáza života zvieraťa: | Všetko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
