VETEXPERT GeriatiVet Dog Large Breed - podporni pripravek za starejše pse - 45 kapsul.
Kód: DLPVEESPL0001Podrobný popis
VETEXPERT GeriatiVet Dog Large Breed - podporni pripravek za starejše pse - 45 kapsul.| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru | Nie |
| Forma | Tabletka |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Špecifické potreby zvieraťa | Udržiavanie vitality, Vitalita, Koža a srsť |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka, Pre seniorov, Podpora trávenia |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria | VETEXPERT Vitamíny a výživové doplnky |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907752658426 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých a obrích psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru: | Nie |
| Forma: | Tabletka |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Udržiavanie vitality, Vitalita, Koža a srsť |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Vlasy a pokožka, Pre seniorov, Podpora trávenia |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno +45 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria: | VETEXPERT Vitamíny a výživové doplnky |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
