VETFOOD Flora Balance - doplnky výživy pre psov - 120 ks
Kód: VETVTFSPP0001Podrobný popis
VETFOOD Flora Balance - doplnky výživy pre psov - 120 ks| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Lepenka |
| Hmotnosť | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry, Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru | Áno |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy, Doplnkové krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Proteíny | 2,1% |
| Obsah tuku | 4,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903260900224 |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia premnoženia črevnej bakteriálnej flóry, Poruchy vstrebávania v črevách, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez cukru: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy, Doplnkové krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Do not dispose of in ordinary refuse; observe local regulations for the disposal of medical waste. |
| Proteíny: | 2,1% |
| Obsah tuku: | 4,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
