VIRBAC Anxitane Medium & Large - upokojujúci prípravok pre psov - 30 tabliet
Kód: DLPVIBSPL0004Podrobný popis
VIRBAC Anxitane Medium & Large - upokojujúci prípravok pre psov - 30 tabliet| Hmotnosť | 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Stres |
| Typ balenia | Kartón |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie | Úľava od stresu |
| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 3597133075915 |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Stres |
| Typ balenia: | Kartón |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Ďalšie funkcie: | Úľava od stresu |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
