APTUS Apto-flex Advanced - doplnky na kĺby pre psa a mačku – 500ml
Kód: VETAPTSPU0002Podrobný popis
APTUS Apto-flex Advanced - doplnky na kĺby pre psa a mačku – 500ml| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Podpora kĺbov |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Vývoj kĺbov |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 600 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Forma | Tekuté |
| Typ balenia | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
| Obsah tuku | 0% |
| Hrubý popol | 1,7% |
| Hrubá vláknina | 0 % |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 6432100059901 |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Podpora kĺbov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Vývoj kĺbov |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 600 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Forma: | Tekuté |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
| Obsah tuku: | 0% |
| Hrubý popol: | 1,7% |
| Hrubá vláknina: | 0 % |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
