APTUS Recobooster Nutrition and appetite - doplnky pre mačky – 60g
Kód: VETAPTSPK0003Podrobný popis
APTUS Recobooster Nutrition and appetite - doplnky pre mačky – 60g| Veterinárna klasifikácia | Doplnkové krmivo, Doplnok stravy |
| Kategória | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Rekonvalescencia |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 60 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zotavenie, Podpora chuti do jedla, Obdobie rekonvalescencie, Všeobecné zdravie |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Rúra |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | pasta |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place. |
| Proteíny | 17% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Obsah tuku | 60% |
| Hrubý popol | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 6432100057099 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnkové krmivo, Doplnok stravy |
| Kategória: | Pre mačky |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Všeobecný zdravotný stav, Rekonvalescencia |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zotavenie, Podpora chuti do jedla, Obdobie rekonvalescencie, Všeobecné zdravie |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Rúra |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | pasta |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place. |
| Proteíny: | 17% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Obsah tuku: | 60% |
| Hrubý popol: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
