APTUS Sentrx Eye drops - očné kvapky pre psa a mačku – 10ml
Kód: VETAPTSPU0021Podrobný popis
APTUS Sentrx Eye drops - očné kvapky pre psa a mačku – 10ml| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Forma | Tekuté |
| Kategória produktu | Umývanie očí |
| Kategória | Pre psa, Pre kone, Pre mačky |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 20 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zvlhčenie očí |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Forma: | Tekuté |
| Kategória produktu: | Umývanie očí |
| Kategória: | Pre psa, Pre kone, Pre mačky |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 20 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zvlhčenie očí |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes and skin., Store in a cool, dry place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
