EUROWET Diarsed - doplnky výživy pre psov a mačky - 30 tabliet
Kód: DLZEWEPLU0019Podrobný popis
EUROWET Diarsed - doplnky výživy pre psov a mačky - 30 tabliet| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Podpora trávenia |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Akútne a chronické gastrointestinálne poruchy, Ochrana tráviaceho traktu |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Forma | Prášok |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Bez cukru | Nie |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina | 2% |
| Proteíny | 12,4% |
| Obsah tuku | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785443365 |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Podpora trávenia |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Akútne a chronické gastrointestinálne poruchy, Ochrana tráviaceho traktu |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Forma: | Prášok |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Bez cukru: | Nie |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Hrubá vláknina: | 2% |
| Proteíny: | 12,4% |
| Obsah tuku: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
