EUROWET Drop&Go Spot-on – kvapky proti blchám a kliešťom pre psa a mačku – 5x2 ml
Kód: DLZEWEPLU0023Podrobný popis
EUROWET Drop&Go Spot-on – kvapky proti blchám a kliešťom pre psa a mačku – 5x2 ml| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana proti kliešťom a blchám |
| Hmotnosť | 100 g |
| Forma | Tekuté |
| Kategória produktu | Prípravky proti kliešťom a hmyzu |
| Typ balenia | Lepenka |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| OTC produkt | Áno |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785443730 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana proti kliešťom a blchám |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Forma: | Tekuté |
| Kategória produktu: | Prípravky proti kliešťom a hmyzu |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| OTC produkt: | Áno |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes and skin., Keep out of the reach of children., Store in a cool, dry place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
