EUROWET ochranný sprej na vankúšiky labiek pre psov a mačky - 90 ml
Kód: DLZEWEPLU0014Podrobný popis
EUROWET ochranný sprej na vankúšiky labiek pre psov a mačky - 90 ml| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia | Fľaša |
| Kategória produktu | Výrobky na starostlivosť |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlasitosť | 90 ml |
| Hmotnosť | 90 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785442467 |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Kategória produktu: | Výrobky na starostlivosť |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlasitosť: | 90 ml |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
