EUROWET Vetaseptol - čistiace kvapky na oči a nos pre psov a mačky - 10 ml
Kód: DLZEWEPLU0006Podrobný popis
EUROWET Vetaseptol - čistiace kvapky na oči a nos pre psov a mačky - 10 ml| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia | Fľaša |
| Kategória produktu | Umývanie očí |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlasitosť | 10 ml |
| Hmotnosť | 10 g |
| Upozornenia | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785443518 |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Kategória produktu: | Umývanie očí |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlasitosť: | 10 ml |
| Hmotnosť: | 10 g |
| Upozornenia: | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
