EUROWET Wita-Vet Energia - doplnky výživy pre mačky - 60 tabliet
Kód: DLKEWESPL0003Podrobný popis
EUROWET Wita-Vet Energia - doplnky výživy pre mačky - 60 tabliet| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Tehotenstvo a dojčenie, Bez lepku, Bez obilnín, Obdobie rastu |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez cukru | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Vitalita, Tehotná alebo matka, Udržiavanie vitality |
| Hmotnosť | 100 g |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Tabletka |
| Typ balenia | Kartón |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 3% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 31% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5907785443389 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Tehotenstvo a dojčenie, Bez lepku, Bez obilnín, Obdobie rastu |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez cukru: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Vitalita, Tehotná alebo matka, Udržiavanie vitality |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Tabletka |
| Typ balenia: | Kartón |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 3% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 31% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
