HOLISTA Alga as Organic - doplnky výživy pre psov a mačky - 1000 g
Kód: VETHSTSPU0017Podrobný popis
HOLISTA Alga as Organic - doplnky výživy pre psov a mačky - 1000 g| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie tvorby zubného kameňa, Ochrana tráviaceho traktu, Zlepšenie zdravia kože, Ústna hygiena, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Zlý dych, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Prášok |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | balíček |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Podpora kĺbov, Chorá štítna žľaza |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 2,8% |
| Hrubý popol | 18,7% |
| Proteíny | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903999105433 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie tvorby zubného kameňa, Ochrana tráviaceho traktu, Zlepšenie zdravia kože, Ústna hygiena, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Zlý dych, Koža a srsť, Všeobecné zdravie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | balíček |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Podpora kĺbov, Chorá štítna žľaza |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 2,8% |
| Hrubý popol: | 18,7% |
| Proteíny: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
