HOLISTA Arthro Strong - doplnky výživy pre psov a mačky - 200g
Kód: VETHSTSPU0021Podrobný popis
HOLISTA Arthro Strong - doplnky výživy pre psov a mačky - 200g| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Bez kuracieho mäsa, Rekonvalescencia, Pre seniorov, Bez lepku, Bez obilnín |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rekonvalescencie, Ochrana kĺbov, Zotavenie, Vývoj kĺbov |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Prášok |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku | 0,3% |
| Proteíny | 32,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904870034088 |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Bez kuracieho mäsa, Rekonvalescencia, Pre seniorov, Bez lepku, Bez obilnín |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rekonvalescencie, Ochrana kĺbov, Zotavenie, Vývoj kĺbov |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Obsah tuku: | 0,3% |
| Proteíny: | 32,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
