HOLISTA Arthro Strong - doplnky výživy pre psov a mačky - 600g
Kód: VETHSTSPU0022Podrobný popis
HOLISTA Arthro Strong - doplnky výživy pre psov a mačky - 600g| Špecifické potreby zvieraťa | Vývoj kĺbov, Zotavenie, Obdobie rekonvalescencie, Ochrana kĺbov |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Pre seniorov, Rekonvalescencia, Podpora kĺbov, Bez lepku |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 600 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Prášok |
| Typ balenia | balíček |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Obsah tuku | 0,3% |
| Proteíny | 32,8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904870034095 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vývoj kĺbov, Zotavenie, Obdobie rekonvalescencie, Ochrana kĺbov |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Pre seniorov, Rekonvalescencia, Podpora kĺbov, Bez lepku |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 600 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Typ balenia: | balíček |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
| Obsah tuku: | 0,3% |
| Proteíny: | 32,8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
