HOLISTA Calcium carbonate - doplnky výživy pre psov a mačky - 250g
Kód: VETHSTSPU0028Podrobný popis
HOLISTA Calcium carbonate - doplnky výživy pre psov a mačky - 250g| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 250 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Forma | Prášok |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Štruktúra kostí, Silné a zdravé kosti |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904870034026 |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Forma: | Prášok |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Štruktúra kostí, Silné a zdravé kosti |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
