HOLISTA Calcium citrate - doplnky výživy pre psov a mačky - 200g
Kód: VETHSTSPU0030Podrobný popis
HOLISTA Calcium citrate - doplnky výživy pre psov a mačky - 200g| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana svalovej hmoty, Obdobie rastu, Štruktúra kostí, Srdce, Ochrana pred ochorením srdca, Silné a zdravé kosti |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Forma | Prášok |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Hmotnosť | 200 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903999105389 |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana svalovej hmoty, Obdobie rastu, Štruktúra kostí, Srdce, Ochrana pred ochorením srdca, Silné a zdravé kosti |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Budovanie svalov, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Obdobie rastu |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Forma: | Prášok |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
