HOLISTA Chlorella - doplnky výživy pre psov a mačky - 90 pcs
Kód: DLSHSTZWI0004Podrobný popis
HOLISTA Chlorella - doplnky výživy pre psov a mačky - 90 pcs| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Forma | Tabletka |
| Ďalšie funkcie | Zubné, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlý dych, Koža a srsť, Zníženie tvorby zubného kameňa, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Zlepšenie zdravia kože, Detoxikácia tela, Zuby |
| Hmotnosť | 150 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia | Plastová nádoba |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku | 11% |
| Proteíny | 54,6% |
| Hrubý popol | 8% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5905923214358 |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Forma: | Tabletka |
| Ďalšie funkcie: | Zubné, Bez obilnín, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlý dych, Koža a srsť, Zníženie tvorby zubného kameňa, Stabilizácia črevnej bakteriálnej flóry, Zlepšenie zdravia kože, Detoxikácia tela, Zuby |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Typ balenia: | Plastová nádoba |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children. |
| Obsah tuku: | 11% |
| Proteíny: | 54,6% |
| Hrubý popol: | 8% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
