HOLISTA Cod liver oil - doplnky výživy pre psov a mačky - 100ml
Kód: VETHSTSPU0005Podrobný popis
HOLISTA Cod liver oil - doplnky výživy pre psov a mačky - 100ml| Forma | Tekuté |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Silná imunita, Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť |
| Hmotnosť | 100 g |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Fľaša |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora imunity, Vlasy a pokožka |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903999105488 |
| Forma: | Tekuté |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Silná imunita, Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Bez lepku, Podpora imunity, Vlasy a pokožka |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
