HOLISTA Hen egg yolk - doplnky výživy pre psov a mačky - 500g
Kód: VETHSTSPU0041Podrobný popis
HOLISTA Hen egg yolk - doplnky výživy pre psov a mačky - 500g| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez lepku, Vychýrený, Vlasy a pokožka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Podpora chuti do jedla, Koža a srsť |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 500 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Prášok |
| Typ balenia | balíček |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5905923214099 |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez lepku, Vychýrený, Vlasy a pokožka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Podpora chuti do jedla, Koža a srsť |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Typ balenia: | balíček |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
