HOLISTA Krill meal - doplnky výživy pre psov a mačky - 500g
Kód: VETHSTSPU0044Podrobný popis
HOLISTA Krill meal - doplnky výživy pre psov a mačky - 500g| Ďalšie funkcie | Pre seniorov, Bez lepku, Podpora imunity, Zvýšená aktivita, Podpora kĺbov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny, Ochrana obličiek, Srdce, Ochrana pred ochorením srdca, Ochrana kĺbov, Silná imunita |
| Hmotnosť | 500 g |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Typ balenia | balíček |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Prášok |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 9% |
| Obsah tuku | 27% |
| Proteíny | 58% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5904870034101 |
| Ďalšie funkcie: | Pre seniorov, Bez lepku, Podpora imunity, Zvýšená aktivita, Podpora kĺbov, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny, Ochrana obličiek, Srdce, Ochrana pred ochorením srdca, Ochrana kĺbov, Silná imunita |
| Hmotnosť: | 500 g |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Typ balenia: | balíček |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Prášok |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 9% |
| Obsah tuku: | 27% |
| Proteíny: | 58% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
