HOLISTA Omega 3 fish oil - doplnky výživy pre psov a mačky - 1000ml
Kód: VETHSTSPU0004Podrobný popis
HOLISTA Omega 3 fish oil - doplnky výživy pre psov a mačky - 1000ml| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Špecifické potreby zvieraťa | Aktívny, Vitalita, Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Obdobie rastu, Vypadávanie vlasov, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Ochrana pred ochorením srdca, Srdce, Tehotná alebo matka, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Udržiavanie vitality |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Podpora imunity, Zvýšená aktivita, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Pre seniorov, Vlasy a pokožka, Tehotenstvo a dojčenie, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Bez cukru | Áno |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Typ balenia | Fľaša |
| Forma | Tekuté |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903999105310 |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Aktívny, Vitalita, Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Obdobie rastu, Vypadávanie vlasov, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Ochrana pred ochorením srdca, Srdce, Tehotná alebo matka, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Udržiavanie vitality |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Podpora imunity, Zvýšená aktivita, Všeobecný zdravotný stav, Bez obilnín, Pre seniorov, Vlasy a pokožka, Tehotenstvo a dojčenie, Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Bez cukru: | Áno |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Forma: | Tekuté |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Bez gluténu: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
