HOLISTA Salmon oil - doplnky výživy pre psov a mačky - 1000ml
Kód: VETHSTSPU0015Podrobný popis
HOLISTA Salmon oil - doplnky výživy pre psov a mačky - 1000ml| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Tekuté |
| Typ balenia | Fľaša |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vitalita, Aktívny, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Udržiavanie vitality, Zlepšenie zdravia kože, Silná imunita, Obdobie rastu, Vypadávanie vlasov, Tehotná alebo matka |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu, Zvýšená aktivita, Tehotenstvo a dojčenie, Pre seniorov |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5903999105969 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Tekuté |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vitalita, Aktívny, Obdobie rastu, gravidity a laktácie, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Udržiavanie vitality, Zlepšenie zdravia kože, Silná imunita, Obdobie rastu, Vypadávanie vlasov, Tehotná alebo matka |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Bez lepku, Podpora imunity, Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu, Zvýšená aktivita, Tehotenstvo a dojčenie, Pre seniorov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
