JM SANTE Multiway Vet Duocaps Neuro - twist-off kapsuly na podporu nervového systému pre psa a mačku – 60ks
Kód: VETJMSSPU0033Podrobný popis
JM SANTE Multiway Vet Duocaps Neuro - twist-off kapsuly na podporu nervového systému pre psa a mačku – 60ks| Typ balenia | Lepenka |
| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre mačky, Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Doplnok stravy |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zníženie nervového napätia |
| Hmotnosť | 150 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5905943350555 |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre mačky, Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Doplnok stravy |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zníženie nervového napätia |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
