JM SANTE Multiway Vet Duocaps Osteo - twist-off kapsuly na kĺby pre psov a mačky – 60 ks
Kód: VETJMSSPU0020Podrobný popis
JM SANTE Multiway Vet Duocaps Osteo - twist-off kapsuly na kĺby pre psov a mačky – 60 ks| Kategória produktu | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov |
| Typ balenia | Lepenka |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov |
| Hmotnosť | 150 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718466 |
| Kategória produktu: | Vitamíny a výživa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Vývoj kĺbov, Ochrana kĺbov |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov |
| Hmotnosť: | 150 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
