JM SANTE Poliderm - emulzia na pokožku so sklonom k zápalom pre psov a mačky – 140 ml
Kód: VETJMSSPU0016Podrobný popis
JM SANTE Poliderm - emulzia na pokožku so sklonom k zápalom pre psov a mačky – 140 ml| Efekt šampónu | Proti svrabu, Upokojujúce podráždenie, Regenerácia, Ošetrovanie, Protizápalový, Revitalizačný |
| Kategória | Pre psa, Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória produktu | Kondicionér |
| Špecifické potreby zvieraťa | Mastná srsť, Lupiny |
| Typ balenia | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť | 200 g |
| Hlasitosť | 140 ml |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5902596718565 |
| Efekt šampónu: | Proti svrabu, Upokojujúce podráždenie, Regenerácia, Ošetrovanie, Protizápalový, Revitalizačný |
| Kategória: | Pre psa, Pre mačky |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória produktu: | Kondicionér |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Mastná srsť, Lupiny |
| Typ balenia: | Fľaša |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Hlasitosť: | 140 ml |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
